logo

darujem.sk

Inzertné fórum, bezplatná inzercia nielen na darovanie
reklama
Užívateľ   Heslo     Nový účet    Zabudol si heslo ?
Hľadať   

#1 2012-03-12 14:51:40

stevo
Návštevník

darujem pc a notebook..

Darujem vykonny pocitac komplet,lcd monitor,tlaciaren,a HP compact notebook,pre soc.slabej rodine.

#2 2012-03-12 15:00:43

ata
Návštevník

Re: darujem pc a notebook..

Prosim vas môj t . postihnuty syn velmy tuzi po notebuku. Prosim prosim . e-mail ata53@azet.sk

#3 2012-03-12 16:11:00

Zuzana
Návštevník

stevo napísal:

Darujem vykonny pocitac komplet,lcd monitor,tlaciaren,a HP compact notebook,pre soc.slabej rodine.

Dobrý deň mala by som záujem o ponúkaný notebook som mladá maminka ktorá nemá veľa zdrojou príjmu som rozvedená a mám tri detičky dve z toho už chodia do školy a prijala by som pre nich funkčný notebook ďakujem za odpoveď s pozdravom Lančaričová

#4 2012-03-13 11:43:31

Zita
Člen

Dobrý deň prajem, aj ja mám záujem o ponúkaný HP compact notebook. Mám dvoch synov (17 a 11 rokov) chcela by som to pre nich. Napíšte mi prosím na zlatka1974@zoznam.sk. Ďakujem pekne a prajem pekný deň!

#5 2012-03-13 13:29:33

BALINT
Návštevník

dobri den uz sa vam prihlasilo viac ludi a uz to asi nieje aktualne ale nadej zomiera posledna.som z ba. som muz ktory zostal sam zdetmi bohuzial,zvasej ponuky by sme prijali vseto lebo na take veci nemame ale nam chibaju. ak by nieco nahodou zostalo aj prenas potesilo by nas to a ak nie nevadi .svieti slnko aje krasny den a prajem aj Vam pekny den. BALINT

#6 2012-03-13 19:45:45

ivana
Návštevník

Dobrý večer .

Chcela by som sa opýtať na Vašu ponuku na počitač či ešte plati mam 3 surodencov  vo veku 12 r,10r,a8r,a im by sa to velmi zišlo aby sa na tom učili viete koruniek je malo a na počitač asi nenašetrime tak ak budete taký dobrý ta sa mi prosim ozvite.

Ďakujem Červikova

#7 2012-03-19 11:41:12

Ruzena
Návštevník

stevo napísal:

mam zaujem o vas notebook sme rodina  ktora nema dostatok financii  na kupu notbuku pre nasu dceru

#8 2012-03-19 17:34:26

ZUZANA
Návštevník

PEKNY DEN VIDIM ZE VELA LUDI PISE ALE AK BY NAHODOU MAM ZAUJEM SOM NA MATERSKEJ.SAMOZREJME TEN CHORY CHLAPEC JE PRVORADY 0908461627

#9 2012-03-21 20:11:02

gabriel
Návštevník

mam zaujem o ten nootebook nakolko si ho nemozem dovolit a potrebujem ho do skoly prosim vas velmi dakujem

#10 2012-03-23 16:47:05

robert,,, košice
Návštevník

d,den , važeny , pane  ak darujete PC,prosim  vas pomôýte  mne  som  študent konzervatoria  v 3, rocnyku  a som s socialnej slabej rodiny pochadzam   5, surodencou , no nemam šancu  ked že rodičia  su nezamestnany  , aby som mohol mat pc, a velmi by ste mi pomohli ak by ste mi ho daroval dostavam len 30, eut štipendium  a to mi nestači ani  na desiaty , bol by som rad ak pomôžete študentovy  ktori ide za svojim  cielom aj ked to  finančne  ma taške  vopred dakujem ROBO

#11 2012-03-23 16:48:38

robert,,, košice
Návštevník

d,den , važeny , pane  ak darujete PC,prosim  vas pomôýte  mne  som  študent konzervatoria  v 3, rocnyku  a som s socialnej slabej rodiny pochadzam   5, surodencou , no nemam šancu  ked že rodičia  su nezamestnany  , aby som mohol mat pc, a velmi by ste mi pomohli ak by ste mi ho daroval dostavam len 30, eut štipendium  a to mi nestači ani  na desiaty , bol by som rad ak pomôžete študentovy  ktori ide za svojim  cielom aj ked to  finančne  ma taške  vopred dakujem ROBO  ,,, oz.poro@centrum.sk

#12 2012-03-25 21:14:14

bibiana
Návštevník

dobry vecer, ja by som mala velmi velky zaujem o ten notebook alebo o ten pc to je jedno... Som slobodna matka s 2detmi a staram sa o choru sestricku prijala by som hocico lebo nemame ani televizor nemozem si to dovolit prosim ozvite sa mi dakujem... Pisem od kamaratky cez internet ..... 0904151887

#13 2012-03-25 21:15:38

bibiana
Návštevník

dobry vecer, ja by som mala velmi velky zaujem o ten notebook alebo o ten pc to je jedno... Som slobodna matka s 2detmi a staram sa o choru sestricku prijala by som hocico lebo nemame ani televizor nemozem si to dovolit prosim ozvite sa mi dakujem... Pisem od kamaratky cez internet ..... 0904151887

#14 2012-04-08 14:18:35

Michal Barták
Návštevník

Dobrý deň,

takisto ako iní aj ja mám záujem o túto elektroniku. Vaša ponuka mi vyhovuje, nakoľko som z detského domova. Mám 17 rokov, som študent gymnázia a vaše dary by boli pre mňa dobrým prínosom. Bol by som rád, keby ste sa rozhodli pre môj inzerát.

S pozdravom Michal Barták.

#15 2012-04-08 15:19:03

Magnums
Člen

Príjemné slnečné nedeľné popoludnie Vám prajem milý pán Štefan, prepáčte, ak Vás vyrušujem alebo otravujem, ale chcela som sa Vás len opýtať, či je Vaša ponuka na stránke www.darujem.sk ešte stále aktuálna, a ak áno, ja by som mala nesmierne veľký záujem o Váš PC complet a notebook značky HP. Som študentkou VŠ externého štúdia a nemôžem si z finančného hľadiska dovoliť kúpiť notebook, veľmi by ste mi pomohli.

Ď A K U J E M  Vám pán Štefan za Vašu skorú odpoveď.

S pozdravom ostáva Magnums.

#16 2012-04-08 15:21:33

Magnums
Člen

Príjemné slnečné nedeľné popoludnie Vám prajem milý pán Štefan, prepáčte, ak Vás vyrušujem alebo otravujem, ale chcela som sa Vás len opýtať, či je Vaša ponuka na stránke www.darujem.sk ešte stále aktuálna, a ak áno, ja by som mala nesmierne veľký záujem o Váš PC complet a notebook značky HP. Som študentkou VŠ externého štúdia a nemôžem si z finančného hľadiska dovoliť kúpiť notebook, veľmi by ste mi pomohli.

#17 2012-04-08 15:23:02

Magnums
Člen

#18 2012-04-08 15:28:26

Magnums
Člen

#19 2012-04-26 20:01:02

Zakázaný

stevo napísal:

........
.....darujete este notebook a pc

#20 2012-05-06 14:53:37

patka
Návštevník

napísal:

stevo napísal:

........
.....darujete este notebook a pc

dobri den mala bi som zaujem ak je to este aktualne moja dcerka bi sa velmi potesila vsetci v jej veku uz maju notebook alebo pc a ona nie nemozem jej ho kupit lebo nemame nato nakolko ani ja ani manzel nepracujeme bola bi velmi stastna

#21 2012-05-22 14:11:07

semir66666
Člen

Dobrý den. mal by som zaujem o PC postovne zaplatim.

#22 2012-05-22 18:17:26

ferik133
Člen

Vážení prečo sa dávate oblbovať chrapúňom. Tento inzerát už dáva asi od novembra 2011. Nikomu nič nedá lebo nemá. Robí si srandu z vás. Napľuť mu iba do ksichtu.

#23 2012-11-27 16:39:04

Katarina
Návštevník

Dobry den.mali by sme zaujem ze mate este pocitac.a my sme na socialku,a mam jeden 7rocni syn.za vasu odpoved vopred vam dakujem.

#24 2012-11-28 14:35:10

moley
Člen

Mal by som zaujem o počitač pre syna,nakolko,si nemožem dovolit kupiť mu.dakujem.0944645115

#25 2012-12-12 11:47:33

erika
Návštevník

mala by som zaujem pre syna zcal chodit do skoly a potrebovali by sme ho surne mate ho este?

#26 2012-12-12 12:45:49

stevo
Návštevník

Ludia,vy este stale verite,ze sa stane Vianocny zazrak???

#27 2012-12-13 10:45:32

igor radič
Návštevník

stevo napísal:

dobry den mame zaujem o pc ktory potrebuje naš syn pre svoje dudium na novy nemame peniaze a tento sa nam vždy kazi uš ho ani opravovať nechcu prosim o blišie informacie byvame v meste hnušta kde je velka nezamestnanost

#28 2012-12-13 12:14:18

2viliam
Návštevník

dobry den pan stevo .....ked nemate lepsi cas na hranie s ludmi tak taketo inzeraty nedavajte lebo tu su taky ludia ktory ozaj potrebuju kazdy dar a nemaju peniaze si to kupit tak isto ako aj ja . a je nam velmi luto ze nasim detom nevieme dat to co by potrebovaly vdaka nasim politikom ktory vladnu nasu republiku  .. nevieme si tolko zarobyt aby uslo nieco aj na vedsie dyri... Dufam ze suhlasi somnou vela ludi...

#29 2013-01-01 20:32:22

Ivan
Návštevník

Dobrý deň, darujem tento počítač:
http://pc.bazos.sk/inzerat/21224385/DAR … movani.php
pokiaľ je linka platná, je počítač k dispozícii.

POZOR: POČITAČ NEPOSIELAM- IBA OSOBNÝ ODBER

#30 2013-01-02 09:58:16

Zuzka
Návštevník

Zhanam pocitac pre dcerku najlepsie notebook som vdacna za kazdu pomoc 0902039761,profit@atlas.sk

Zápätie